KURUMSAL

Doğadan aldığımız güçle; hayatı tüm enerjisi ve güzelliğiyle yaşamanız için.

Bizim Hikayemiz

Doğadan Gelen Güç

Doğadan aldığımız güçle hayatı tüm enerjisi ve güzelliğiyle yaşamanız için, Biotan İlaç ve Kozmetik olarak her ihtiyaca, yaşa ve cinsiyete yönelik çeşitli formlarda ve yüksek kalitede dermokozmetik ve gıda takviyesi ürünleri portföyümüzle yanınızdayız.

Sağlık ve Kalitede Güvence

İnsan sağlığı için her zaman en iyisi ve en doğalı diyerek çıktığımız bu yolda, doğanın mucizelerini özenle bir araya getiriyoruz. Dokuz bin metrekare alana sahip tesisimizde; gerekli mevzuatları yerine getirerek FDA, GMP, ISO, HELAL gibi uluslararası sertifikaları aldık ve bu doğrultuda uluslararası yüksek standartlara uygun, kaliteli üretimlere devam ediyoruz.

Sürdürülebilir Ambalajlar

İlgili mevzuatlara uygun olarak ürettiğimiz ürünlerimizi daha sürdürülebilir yarınlar için geri dönüştürülebilir ambalajlarda muhafaza ediyoruz.

Doğal, Kaliteli ve Etkili Çözümler

Uzman kadromuzla her zaman her probleme doğal çözümler üretiyor, insan doğasıyla uyuşmayan hiçbir bileşene ürünlerimizde yer vermiyoruz. En kaliteli ve etkili bileşenleri titizlikle seçerek formüle ediyoruz. Ürünlerimizi helal kurallar çerçevesinde, patentli, sertifikalı ve yüksek etkinlikte hammaddeler kullanarak üretiyoruz. Teknolojinin ve doğanın tüm imkanlarını kullanarak geliştirdiğimiz yüksek etkili ürünlerimizi GMP ve FDA standartlarındaki üretim tesisimizde hayata kazandırıyoruz.

Sağlıklı ve Enerjik Yaşam İçin Çalışıyoruz

İdeal sağlığınızı koruyarak hayatı doyasıya yaşamanız için gereken maximum enerji ve odağı sağlamak adına, değişen ve dönüşen tüm ihtiyaçları gözlemleyerek her gün daha iyisi için çalışıyoruz. Yürüttüğümüz Ar-Ge çalışmalarıyla ve çalışmalarımızın sonucunda ortaya çıkan birbirinden değerli ürünlerimizle “cildinize ve sağlığınıza destek” olmaktan ve aldığımız güzel sonuçlardan gurur duyuyoruz.

Basında Biz: Güncel Haberler ve Medya Kapsamı

Medyada Biz: Basında yer alan videolarımızı inceleyerek bizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Basında Biz